Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Uluslararası Sağlık Turizm ve Spor Çalışmaları Kongresi-ICHETOSS 2020

  • KONGRE TARİHİ
    04 Mayıs - 05 Mayıs 2020
  • KONGRE ŞEHRİ
    Ankara, Türkiye
  • KONGRE YERİ
    -
  • KONGRE WEB SİTESİ
Değerli Meslektaşlarım ve Konuklar;

Sizleri; 04 – 05 Mayıs 2020, Türkiye, Ankara, Ulucanlar Cezaevi’nde düzenlenecek olan Uluslararası Sağlık, Turizm ve Spor Çalışmaları Kongresi’ne (ICHETOSS 2020) davet etmekten mutluluk ve onur duyarız.

ICHETOSS 2020 uluslararası akademik bir kongredir ve sosyal bilimlerin alanlarını kapsar. ICHETOSS 2020’un misyonu araştırmacıların, akademisyenlerin yanı sıra dünyanın her yerinden diğer profesyonellerin araştırma sonuçlarını Sağlık, Turizm ve Spor alanında sunmaları için bir platform oluşturmaktır. Bu kongre aynı zamanda katılımcıların yeni fikirleri, uzmanlık ve deneyimlerini paylaşma, iş veya araştırma ilişkileri kurma ve gelecekteki işbirliği için ortak bulma konusunda fırsatlar sunmaktadır. Kongremiz aynı zamanda genç araştırmacıların, araştırmalarını sunmalarını, diğer genç araştırmacıların uluslararası topluluklarla iletişim kurmalarını ve konferans sırasında başarılı ve kıdemli araştırmacıların fikirlerini ve tavsiyelerini almalarını sağlamaktır.

ICHETOSS 2020’nin dilleri İngilizce ve Türkçe’dir.

Kongrede kabul edilen ve sunulan bildirilerin tamamı özet bildiri kitapçığında, hakemlik sürecinden geçtikten sonra tercihe göre Akademik Teşvik Yönetmeliğine uygun olarak ISBN’li tam metinler kitabında yayınlanacaktır.

Ayrıca tam metinler Uluslararası yayınevi (Akademik Teşvik ve Doçentlik Başvurularında Uluslararası Yayınevi olarak kabul edilmektedir) tarafından bir veya birden fazla uluslararası editörlü e-kitapta kitap bölümü olarak, hakemlik sürecinden geçtikten sonra editörün kararına göre, kongreden hemen sonraki 3 hafta içerisinde basılacaktır.

Mayıs ayında Ankara’da buluşmak dileğiyle.

ICHETOSS Organizasyon Komitesi