Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Uluslararası Laboratuvar Tıbbı ve 20. Ulusal Klinik Biyokimya Kongresi

Değerli Meslektaşlarım,

Türk Klinik Biyokimya Derneği tarafından 16-19 Nisan 2020 tarihleri arasında Eskişehir Tasigo Otel’de düzenlenecek olan Uluslararası Laboratuvar Tıbbı ve XX. Ulusal Klinik Biyokimya Kongresi’ne sizleri davet etmekten büyük mutluluk duymaktayım.

Derneğimiz tarafından düzenlenen yıllık kongrelerimiz yüksek bilimsel niteliklerinin yanı sıra sosyal yönleri ile de siz meslektaşlarımızı bir araya getiren önemli etkinliklerdir. Günümüzde bilgi birikimi ve teknolojideki hızlı ilerlemeler, paylaşımın ve yeni stratejilerin geliştirilmesinin önemini artırmaktadır. Bunun da yapılabilmesi için kongreler en uygun ortamları oluşturmaktadır. Kongre bilimsel programında yer alacak konferans ve panellerde, güncel bilimsel gelişmeler, alanımız uzmanlarının yanı sıra her zaman olduğu gibi klinisyenler ve kongremize uluslararası boyut kazandıran yabancı bilim insanları tarafından aktarılacaktır. Uzmanlık eğitimi ve uzmanlık alanımızın güncel sorunları ve çözüm önerileri ile özlük haklarımız, her zaman olduğu gibi kongre programında önemli bir yer tutacaktır. Kongre kursları da ilginizi çekecek güncel konulardan seçilecek ve zengin içeriğe sahip olmasına özen gösterilecektir.

Sizlerin aktif katılımını sağlayan sözlü ve poster bildirilere de kongre bilimsel programında yer verilecektir. Katılımınız ve değerli katkılarınız ile kongrenin başarılı bir bilimsel şölene dönüşeceği muhakkaktır. Artık gelenekselleşen Kongre Bursu programımız bu kongremizde de sürdürülecektir.

Kongre sosyal programının; anıların tazeleneceği, yeni dostlukların kurulacağı, yerel güzelliklerin keşfedileceği, keyifli vakit geçireceğimiz şekilde olması planlanmaktadır.

Uluslararası Laboratuvar Tıbbı ve XX. Ulusal Klinik Biyokimya Kongresi’nde Eskişehir’de buluşmak, sizleri de aramızda görmek dileğiyle,

Saygılarımla,

Kongre Düzenleme ve Yönetim Kurulu Adına

Özkan Alataş