Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Uluslararası Katılımlı Türk Romatoloji Kongresi 2020

  • KONGRE TARİHİ
    25 Mart - 29 Mart 2020
  • KONGRE ŞEHRİ
    Antalya, Türkiye
  • KONGRE YERİ
    Kaya Palazzo Hotel
  • KONGRE WEB SİTESİ
Değerli meslektaşlarımız ,

Uluslararası Katılımlı 2020 Türk Romatoloji Kongresi, bu yıl; 25 Mart-29 Mart 2020 tarihleri arasında Türkiye Romatizma Araştırma ve Savaş Derneği Merkez şubesi tarafından Antalya Belek’te düzenlenlenmektedir. Derneğimiz bu yıl da sizleri doğal ve tarihi güzellikleriyle ünlü Antalya yöresinde denizle karanın buluştuğu muhteşem bir doğada, romatoloji alanında en son, en değerli ve en çok ihtiyaç duyulan bilgi ve yeniliklerin ve klinik yaklaşımların yer aldığı bir kongrede ağırlayacak olmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duymaktadır. Kongremiz, Belek yerleşiminde Kaya Palazo Otel Kongre Merkezi’nde düzenlenmektedir.

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Ana Dalımızın şemsiyesi altında Romatoloji alanında bir yan dal derneği olarak eğitim ve araştırma faaliyetlerine devam etmekte olan Türkiye Romatizma Araştırma ve Savaş Derneği, Anadalımızın verdiği destek, irade ve güçle her geçen yıl daha fazla artan bir motivasyon ve azimle ve tüm yeni teknolojileri kullanarak romatoloji alanında yoluna devam etmektedir. Kongremizde bu yıl; artık markalaşmış olan TRASD-RAD görüntüleme okuluna yeni bir okul daha ilave edilmiştir. TRASD-IM İmmünoloji Okulu adı altında; romatolojik hastalıkların etyolojisinde ve patogenezinde rol oynayan son güncel bilgilere erişim ve bu alanda çok hızla değişen yeni çağı yakalamak hedeflenmektedir. Bu okulda romatolojide; nedenler, ve niçinler sorgulanacak, hücre düzeyinde ; yolaklar, sinyaller ve tüm mekanizmalar derinlemesine gözden geçirilecektir.

Uluslararası Katılımlı Kongremiz, her zaman olduğu gibi romatoloji alanında en son yenilikleri, güncel klinik yaklaşımları içeren bir çerçevede ve özenle hazırlanmaktadır. Alanında uzman yerli ve yabancı konuşmacılar kongremizde sizlere çok değerli bilgi aktarımları yapacaklardır. Pek çok konu olgular eşliğinde, teorikten pratiğe köprü kuracak şekilde enine boyuna tartışılacaktır.

Doğası ve tarihi ile huzur bulacağınız Antalya’da baharın tazeliğini ve doğanın yaza uyanışını bilimle kavuşturan kongremizde sizleri aramızda görmek dileği ile...
Saygılarımızla,

Dr. Hatice Bodur
Kongre Eş Başkanı

Dr. Şebnem Ataman
Kongre Eş Başkanı