Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Uluslararası Katılımlı 9. Jeokimya Sempozyumu

  • KONGRE TARİHİ
    18 Nisan - 22 Nisan 2020
  • KONGRE ŞEHRİ
    Aydın, Türkiye
  • KONGRE YERİ
    Didim Beach Resort Aqua and Elegance Thalasso
  • KONGRE WEB SİTESİ
Değerli Katılımcılar,

İki yılda bir organize edilen ve 2020 yılında 9. su düzenlenecek olan Uluslararası katılımlı Jeokimya Sempozyumu 18-22 Nisan 2020 tarihleri arasında İstanbul Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde “Didim Beach Resort Aqua & Elegance Thalasso, Altınkum, Aydın” da düzenlenecektir.

18 Nisan 2020 akşamı açılış kokteyli ve tanışma partisi ile başlayacak olan sempozyum programı davetli konuşmacılar, sözlü sunumlar ve poster oturumlarından oluşacaktır. Ayrıca, 22 Nisan 2020 tarihinde 9.30-17.30 saatleri arasında jeokimyanın farklı konuları ile ilgili kısa kurslar düzenlenecektir. Sempozyum internet sitesi www.9thgeochemistry.com açılmış olup, internet sitesindeki “Başvuru ve Kayıt” sekmesinde bulunan “Ön Kayıt Formu’’ nu doldurarak kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ön kayıt formlarının 16 Ağustos 2019 tarihine kadar online olarak doldurulması, katılımcı sayısının belirlenmesi ve organizasyonun daha sağlıklı biçimde gerçekleştirilebilmesi açısından önemlidir.

Gerek sempozyum gerek konaklama ve gerekse sosyal etkinliklerle ilgili bilgiye sempozyum internet sayfasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Düzenleme Komitesi adına sizleri 9. Jeokimya Sempozyumu’na davet etmekten mutluluk duyuyorum.

Çalışmalarınızda başarılar dilerim,

Organizasyon Komitesi adına,
Doç. Dr. Mustafa KUMRAL (Başkan)