Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Türk Radyoloji Derneği 11. Ercan Tuncel Uludağ Radyoloji Günleri

Değerli Meslektaşlarımız;

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji Anabilim Dalı ve Türk Radyoloji Derneği Bursa Şubesi olarak, 28-29 Mart 2020 tarihinde Crown Plaza Hotel-Bursa'da, 11. Ercan Tuncel Uludağ Radyoloji Günleri'ni gerçekleştireceğiz.

Uludağ Üniversitesi Radyoloji Anabilim Dalı'nın kuruluş ve gelişmesinde benzersiz çabaları ve ülkemiz radyolojisine çok büyük katkıları olan değerli Hocamızın adına düzenlediğimiz böyle bir etkinliği, geleneksel hale getirmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Bu yılki çalıştayımızın ana konusunu "Hepatobiliyer Radyoloji" olarak belirledik. Konu, alt başlıklarıyla ardışık altı oturumda, konusunda deneyimli ve yetkin davetli konuşmacılarımız tarafından aktarılacaktır. Çalıştaya bilimsel destek veren tüm meslektaşlarımıza içtenlikle teşekkür ediyoruz.

Güzel Bursa'nın zengin tarihsel dokusu ve yeşil atmosferinde, yoğun bir bilimsel program ile birlikte hoşça vakit geçirme fırsatı bulacağınızı umuyoruz.

Çalıştay Düzenleme Kurulu olarak, sizleri kentimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız. 28 Mart 2020'de yeşil Bursa'mızda görüşmek dileğiyle, saygılar sunuyoruz.

Dr. Gürsel Savcı
Çalıştay Başkanı

Dr. Naile Bolca Topal
Çalıştay Eş Başkanı

Dr. Ömer Fatih Nas
Çalıştay Eş Başkanı