Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Türk Nöroloji Derneği 3. Nöromusküler Hastalıklar Kongresi

Sayın Meslektaşlarımız,

Türk Nöroloji Derneği Nöromusküler Hastalıklar Çalışma Grubu tarafından düzenlenen ve 10-12 Nisan 2020 tarihleri arasında Antalya'da gerçekleşecek olan TND III. Nöromusküler Hastalıklar Kongresi'ne sizleri davet etmekten mutluluk duymaktayız.

Türk Nöroloji Derneği desteği ile 2017 yılı sonunda başladığımız, üyelerimizle farklı disiplinlerden bilim insanlarını bir araya getirdiğimiz, nöromusküler hastalıkların tamamını içeren konuları tartıştığımız, çok başarılı geçen ilk 2 kongreden sonra Nisan 2020'de üçüncü kongremizi yapacağız. Bu kongrede de motor nöron hastalıkları, periferik sinir sistemi hastalıkları, nöromusküler kavşak hastalıkları ve kas hastalıkları ile ilgili doğru ve güncel bilgileri konularında uzman yerli ve yabancı konuşmacılardan dinleyecek, yeri geldiğinde eleştirecek ve tartışacağız. Kongremiz bizlere alanımızla ilgili karşılaştığımız sorunları konuşup, fikir alışverişinde bulunma, çözüm üretme şansı da sağlayacaktır.

Nöromusküler hastalıklara ilgi duyan tüm nöroloji hekimlerini ve işbirliği içinde çalışmaktan mutlu olduğumuz farklı alanlardan tüm arkadaşlarımızı kongrede görmeyi arzu ediyoruz.
Hep birlikte başarılı ve verimli bir kongre geçirmemiz dileğiyle…

Türk Nöroloji Derneği
Nöromusküler Hastalıklar Çalışma Grubu Adına
Prof. Dr. Kayıhan ULUÇ