Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Türk Beyin Damar Hastalıkları Derneği Kurslar Kongresi 2020

  • KONGRE TARİHİ
    09 Nisan - 11 Nisan 2020
  • KONGRE ŞEHRİ
    Antalya, Türkiye
  • KONGRE YERİ
    Papillon Ayscha Hotel
  • KONGRE WEB SİTESİ
Sayın Meslektaşlarım,

Türk Beyin Damar Hastalıkları Derneği tarafından düzenlenen ve 09-11 Nisan 2020 tarihlerinde Antalya’da ikincisi yapılacak olan İnme Kurslar Kongresi’ne sizleri davet etmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

İnme giderek sıklığı artan ve tüm nöroloji hekimlerini ilgilendiren önemli bir toplum sağlığı sorunu olarak karşımıza çıkmaktadır. İnme konusunda tanı ve tedaviye ilişkin son yıllarda çok hızlı gelişmeler olmaktadır. Ülkemiz de bu yıl yayımlanmış olan inme yönergesi ile bu gelişmeleri yakalama ve uygulama konusundaki kararlılığını ortaya koymuştur. Bu yönerge ile inme hastalarının en hızlı şekilde ve en uygun tedaviye ulaşması hedeflenmiştir. Yönerge, aynı zamanda inmenin tanı ve tedavisinin nöroloji hekimlerinin yetki ve sorumluluğunda olduğunu da belgelemiştir.

Kongre programımız beyin damar hastalıklarının tanı ve tedavisinde hem temel hem de güncel bilgilerin paylaşılacağı 12 kurstan oluşmaktadır. Kursların içeriği günlük pratiğimizde sık karşılaştığımız sorunlara odaklanarak düzenlenmiştir. Kurslarda katılımcıların inmeyle ilgili sorularını danışma ve tartışma fırsatı bulabileceği interaktif bir ortam oluşturmak hedeflenmektedir. Programda uygulamalı kurslarımız da yer alacaktır.

İnme kurslar kongresinde meslektaşlarımız özgün araştırmalarını ve ilginç olgularını sözlü bildiri oturumlarında sunma ve posterlerini sergileme fırsatı da bulacaklardır.

Siz değerli hekimlerimizin desteği ve katılımı her zaman olduğu gibi kongremizin başarılı olmasını sağlayacaktır. İnme kurslar kongremizin, bilimsel yönümüzün yanı sıra birlik ve beraberliğimizi de pekiştireceğine inanmaktayız.

Kongrede buluşmak dileği ile…
Canan Togay Işı