Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


PPAD 25. Pazarlama Kongresi 2020

Değerli Katılımcılar,

PPAD Pazarlama Kongresi 2020 (MMRA Marketing Congress 2020), Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü ev sahipliğinde, 3-6 Haziran 2020 tarihlerinde düzenlenecektir.

25. kongre olan PPAD Pazarlama Kongresi 2020 (MMRA Marketing Congress 2020), PPAD’nin aldığı yönetim kurulu kararı ile sadece PPAD Pazarlama Kongresi (MMRA Marketing Congress) olarak adlandırılacaktır.

Pazarlama akademisyenlerinin 1976 yılında Prof. Dr. Mehmet OLUÇ Hocamızın önderliğinde gerçekleştirdiği ilk toplantının birikimleri, 1984 yılında daha güçlü bir topluluğa ve 1. Ulusal Pazarlama Kongresi’ne aktarılmış, aralıklarla düzenlenen ilk üç kongre sonrasında 1999 yılından bu yana düzenli olarak her yıl gerçekleştirilen kongreler haline gelmiştir. Bu süreçte emeği geçen tüm akademisyenlerin önünde minnet, sevgi ve saygıyla eğiliyoruz.

Geçen süre içerisinde edinilen tecrübeler, kongrenin uluslararası olarak düzenlenmesine öncülük etmiş olup, geleneksel kongremiz 2020 yılından itibaren PPAD Pazarlama Kongresi (MMRA Marketing Congress) olarak devam edecektir.

Pazarlama kongrelerinde akademik çalışmaları bir kongre teması çerçevesinde belirlemek yerine, 2020 yılından itibaren kongre ana temaları uygulamasına PPAD Yönetim kurulu kararı ile son verilmiştir. Değerli akademisyenlerimizin akademik literatüre ve iş dünyasına katkı sağlayacak en güncel konuları çalıştıkları tartışmasız kabul edilmektedir.

Birçok ilki yaşayacağımız PPAD Pazarlama Kongresi 2020’ye (MMRA Marketing Congress 20120) ev sahibi olmaktan çok büyük bir heyecan ve gurur duyuyoruz. Akademik çalışmaların değerlendirildiği ve tartışıldığı oturumlardan, dostlukların pekiştirildiği ve özlemlerin giderildiği sohbetleri de içeren dopdolu bir kongre olacağına inancımız sonsuzdur. Katılımlarınız ve destekleriniz bizlere güç verecektir, sizleri kongremizde görmekten onur duyacağız.

Sevgi ve saygılarımızla

Prof. Dr. Tuncer TOKOL
Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı