Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


LNG-CNG Sempozyumu ve Sergisi 2020

Sektörün Geleceği En Güncel Çözümlerle Bu Sempozyumda Şekilleniyor

Sıvılaştırılmış ve Sıkıştırılmış doğalgaz ürünleri LNG & CNG, başta sanayi olmak üzere artış gösteren yakıt tüketimlerine karşı daha ekonomik, daha yüksek yanma verimine sahip ekolojik bir yakıt olma özellikleriyle her geçen gün daha çok kullanım alanı buluyor.

Kullanımı yaygınlaşan bu iki temiz yakıt için depolama, iletim ve taşıma yatırımları yine aynı paralellikte katlanarak artıyor.

LNG & CNG Sempozyum ve Sergisi’nde; devletin önümüzdeki dönem iletim ve depolama yatırım hedefleri ile sektörün geleceği masaya yatırılıyor. Tüketime gaz fazında sunulan LNG & CNG için global akaryakıt ve doğalgaz firmaları, proje yatırımlarını en güncel teknolojilerin sergileneceği LNG & CNG Sempozyumu ve Sergisi’nde şekillendiriyor.

LNG & CNG Sempozyumu ve Sergisi’nde; depolama tankı imalatı, saha projelendirme ve fizibilite çalışmaları; depolama, iletim ve sevk; saha güvenliği; ölçüm, kontrol, yönetim sistemi ve otomasyon teknolojileri, IoT, saha iletişim sistemleri, kestirimci ve önleyici bakım hizmetleri, modernizasyon ve verimlilik; teşvik, şartname hazırlama danışmanlık hizmetleri konuları ele alınıyor.

İki gün sürecek etkinlikte sektöre yön veren firmalar tarafından uygulama ve başarı hikayeleri paylaşılacak, sektörün geleceğine ve yeni yatırımlara yön verecek.

LNG & CNG konusunda özgün, uzmanlaşmış, periyodik planlanan ilk organizasyon olarak seçkin bir katılımcı kitlesi ile doğrudan sektörün gündemine odaklanılacak ve sektörün profesyonellerinin etkin buluşması ve networking için eşsiz bir fırsat sunacak.