Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Klivet 2020 Uluslararası 8. Bahar Sempozyumu

  • KONGRE TARİHİ
    09 Nisan - 12 Nisan 2020
  • KONGRE ŞEHRİ
    Belek, Antalya, Türkiye
  • KONGRE YERİ
    -
  • KONGRE WEB SİTESİ
Değerli meslektaşlarım,

KLİVET Bahar Sempozyumu geleneğimizi bu yıl “Nöroloji” başlığı altında gerçekleştireceğiz.

Her yıl olduğu gibi mesleki dayanışmanın ön planda tutulduğu, mesleki gelişimin hedeflendiği sempozyumumuzda; Nöroloji konusunda dünya genelinde kabul görmüş, ufkumuzu genişletecek konuşmacıları davet ettik. Ülkemizde her geçen gün bu konuda yapılan yatırımlar eşliğinde meslektaşlarımızın çok önemli çalışmalara imza attığını gururla izliyoruz. Bu çalışmaların genele yayılması, hem hekim arkadaşlarımızın mesleki gelişimini arttıracak, hem de hasta sahibi ve hastalarımızın yaşam standartlarını yükseltecektir.

Önceki yıl sempozyumumuzu gerçekleştirdiğimiz Sueno Otel katılımcı meslektaşlarımız ve sponsorlarımızdan tam not almıştı. Yaptığımız değerlendirmelerde aynı otelde bu yıl yeniden organizasyonumuzu gerçekleştirmeyi uygun gördük. Bir çok yeniliğin bu yıl da sizleri beklediğini şimdiden duyurmak isterim.

KLİVET ailesi olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da siz değerli meslektaşlarımızı organizasyonumuzda görmekten mutluluk duyacağız. Bir yıldan uzun süren hazırlıklarımızın tamamı sizlerin katılımıyla anlam kazanacaktır.
Nisan 2020'de görüşmek dileğiyle...

Veteriner Hekim Tarık Akan
Klinisyen Veteriner Hekimler Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı


Saygıdeğer Meslektaşlarım;

Bu yıl sekizincisini gerçekleştireceğimiz Klivet 2020 Uluslararası 8. Bahar Sempozyumun'da "Kedi ve Köpeklerde Nöroloji "ana başlığıyla siz değerli veteriner hekimlerle buluşacak olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşamaktayız.
Bu seneki mottomuzu " Hayat veren ağlar " olarak belirledik. Çünkü hayatin düzenli ve doğru şekilde devamı ,hem yöneticinin yani beynin hem de verdiği emirleri hızlı ve doğru şekilde ilgili çalışana ileten ağın sağlıklı olmasına bağlıdır.

Özelikle görüntüleme alanında son yıllardaki mesleki gelişmelere rağmen sinir sistemi hastalıklarının teşhis ve tedavisi hala biz klinisyenlerin en çok zorlandığı alanların başında gelmektedir...

Bu bağlamda sizlerden gelen istekleri de göz önünde bulundurarak Klivet yönetim kurulu ve düzenleme kurulu bu eşsiz sistemin hastalıklarını, cerrahisini ,görüntülenmesini ve tümörlerini en yeni bilgilerle öğrenmek, bilgilerimizi pekiştirmek ve dünyada veteriner nöroloji alanındaki gelişmelerden haberdar olmak için her sene olduğu gibi konusunun en iyilerini sizlerle buluşturacak olmanın gururunu yaşamaktadır.

Klivet yönetim kurulu ve düzenleme kurulu olarak tüm meslektaşlarımızı Klivet Uluslararası 8. Bahar Sempozyumu'na davet eder saygı ve selamlarımızı sunarız.

Veteriner Hekim Ümit Örs
Klinisyen Veteriner Hekimler Derneği
Sempozyum Başkanı