Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


İSTRAK Romatoloji Buluşmaları 2020

Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Romatizma Araştırma ve Savaş Derneği (TRASD) İstanbul - Trakya (İSTRAK) Şubesi olarak daha önce İstanbul’da yılda 4 kere gerçekleştirdiğimiz küçük aktiviteler olan “FTR Eğitim Klübü” toplantılarından edindiğimiz deneyimi perçinleyeceğimiz, daha geniş çaplı bir sempozyum olan “İSTRAK Romatoloji Buluşmaları”nın ilkini 12-14 Haziran 2020 de Edirne’de düzenlemenin mutluluğu içindeyiz.

Romatolojide püf noktaların kısa ve etkin bir şekilde değerlendirilip tartışılacağı ve onlarca ilginç ya da tartışmalı vakanın farklı branş hekimlerinin de katılımı ile masaya yatırılacağı multidisipliner vaka konseyini de içeren sempozyumumuzda temel hedefimiz; bilgi ve görgü paylaşımıdır. Hem klinik hem pratikte karşılaştığımız sorunlara, akademik anlamda bize ışık tutacak bilgilerle dolu bir sempozyum planlamaktayız. Sizlerin de desteği ve katılımı ile tartışmaların bilimsel değerinin daha da artacağına inanıyoruz.

Büyük bir emek ve özenle hazırlanan bilimsel programımızla keyifle vakit geçireceğinize inandığımız sempozyumumuzda sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Sevgi ve Saygılarımızla

Prof. Dr. Murat Birtane
Sempozyum Başkanı