Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


İstanbul Estetik Forum-ISEF 2020

  • KONGRE TARİHİ
    16 Nisan - 19 Nisan 2020
  • KONGRE ŞEHRİ
    İstanbul, Türkiye
  • KONGRE YERİ
    Wyndham Grand Levent Hotel
  • KONGRE WEB SİTESİ
Değerli meslektaşlarım,

Geleneksel hale getirdiğimiz ISEF (Istanbul Estetik Forum) kongremiz 2020 yılında Çin-Türk ortak toplantısı olarak 16-19 Nisan tarihleri arasında Istanbul Wydham Grand Levent Hotel’de gerçekleştirilecektir.

Geleneksel Çin Tıbbı ile Estetiğin harmanlandığı, halen gizemini koruyan, geleceğin teknolojik alanda en önemli ülkelerinden Çin’den gelecek katılımcı hekim ve konuşmacılar, bizlerle deneyimlerini paylaşarak yeni ufuklara yolculuğumuza öncülük edecekler.

Avrupa, Amerika, Afrika ve Orta Doğu dan seçkin konuşmacıların yanı sıra Türkiye’den de çok değerli konuşmacılar panel, kurs, deneyim aktarımı, atölye çalışmaları ve sunumları ile 4 gün boyunca estetiğe dair konuşulmadık hiç bir konu bırakmayacaklar.

İstanbul’umuzu dünyada estetiğin başkenti yapma arzumuza katkıda bulunacak ve gururlanmamızı sağlayan yüksek enerjili dolu dolu bir kongre olacağına inancımız tamdır.

Sosyal yönünün de keyfini süreceğimiz, estetik ile uğraşan, gönül veren her hekimin katılabileceği kongremizin, bu güne kadar yapılmış en önemli ve bilimsel açıdan iddialı kongre olması için canla başla çalışmaktayız.

Sizlerin katılımı ile değerlenecek ISEF 2020 de görüşmek ümidi ile…

Sevgi ve dostlukla kalın,

Dr Zafer Atakan
Estetik-Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı
Kongre Başkan