Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Implant Masters Sempozyumu 2020

Değerli Arkadaşlarım ve Meslektaşlarım,

Değerli Arkadaşlarım ve Meslektaşlarım, MeVert Implant Enstitüsü adına “Masters of the Implants Sempozyumu 2020“ Antalya’da sunmaktan gurur duyuyorum…

Dünya’nın her noktasından gelen sizler, hoş geldiniz. Daha önceki yıllarda olduğu gibi, bilimsel programın odağı, alanımızdaki en son teknoloji sunumlar ve temel bilim, klinik araştırma ve terapötik girişimlere yeni bakış açıları olacak. Konuşmacılar ve dinleyiciler arasında sürekli etkileşimin temel hedef olduğu bir bilimsel program oluşturuyoruz.Oldukça aktif tartışmalara ve dünyanın en iyi bilim insanları ve din implantı dünyasında tanınan klinisyenler tarafından sunulan üst seviye eğitimlere katılabilirsiniz.

Ayrıca MeVertImplant Enstitüsü bize network oluşturmak için zaman ve fırsat da sunuyor.Bu seçkin bilimsel programın tadını çıkartırken, Masters of Implants Sempozyumu meslektaşlarınızla network oluşturma, eski arkadaşlarla buluşma ve yeni arkadaşlar edinme yeridir. Ekim 2020’de büyük bir bilimsel tartışma ve keyifli sosyal etkileşim sözü veren buluşmamızı heyecanla bekliyoruz. Tarihi ve güzel Antalya şehrine ziyaretinizden ve/veya rahatlatıcı Akdeniz sahilinde parlak güneşten keyif alacağınızı umuyor ve buna inanıyorum.

Dr. Turker Ornekol
Implant Master’s Sempozyumu Başkanı