Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


FSMVU Eğitim Araştırmaları Kongresi-FSMVU-EAK 2020

  • KONGRE TARİHİ
    26 Mart - 27 Mart 2020
  • KONGRE ŞEHRİ
    İstanbul, Türkiye
  • KONGRE YERİ
    -
  • KONGRE WEB SİTESİ
Sayın Meslektaşım,

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Eğitim Fakültesi ev sahipliğinde sizlerin değerli kayılımıyla, 26-27 Mart, 2020 tarihleri arasında İstanbul'da Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Eğitim Araştırmaları Kongresi (FSMVU-EAK) düzenlenecektir. Üniversitemizin Haliç Yerleşkesi'nde düzenlenecek kongremiz ulusal nitelikte olup kongrenin sunum dili Türkçedir. Kongremizin bu yılki ana teması "2023 Vizyonu" dur. Bununla beraber, kongreye eğitim alanında yapılan tüm çalışmalar kabul edilecektir. Bu çerçevede, kongrede yer alacak araştırmacılar çalışma alanları ile ilgili bilgi, birikim ve tecrübelerini paylaşarak bilimsel ve mesleki çalışmalara katkı sağlayacaktır.

Kongremize sözlü ve video bildirinin yanı sıra poster bildiri ile de başvuru yapılabilmektedir. Kongreye kabul edilen bildiri özetleri çevrimiçi yayınlanacak olup bildiri tam metinleri üniversitemiz tarafından ISBN'li Kongre Tam Metin Kitabı'nda yayınlanacaktır. Ayrıca, bildiri tam metinleri hakem sürecinin olumlu tamamlanması durumunda, doçentlik başvuruları ve akademik teşvik kriterlerini taşıyan FSM İlmi Araştırmalar İnsan ve Toplum Bilimleri Dergisi ve International Journal of Educational Research Review (IJERE) dergilerinde yayınlanacaktır.

Kongremizde panel ve çalıştay düzenleyerek yer almak isteyen meslektaşlarımızın önerileri değerlendirilecektir.

Siz değerli meslektaşlarımızı kongremizde görmek bizleri memnun edecektir. Kongremize desteklerinizi bekler, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Kongre Başkanı
Prof. Dr. Hasan Bacanlı