Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


7. Uluslararası 11. Ulusal Ebelik Öğrencileri Kongresi

  • KONGRE TARİHİ
    20 Nisan - 22 Nisan 2020
  • KONGRE ŞEHRİ
    Çanakkale, Türkiye
  • KONGRE YERİ
    Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
  • KONGRE WEB SİTESİ
Saygıdeğer Meslektaşlarımız,

Sizleri Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Ebelik Bölümü tarafından 20-22 Nisan 2020 tarihleri arasında Çanakkale' de gerçekleştireceğimiz "7. Uluslararası 11. Ulusal Ebelik Öğrencileri Kongresi"ne davet etmekten büyük onur ve mutluluk duymaktayız.

“Ebeler, geleceğe yön verir” temalı kongremizde, bilimsel yaklaşım ile güncel gelişmeler doğrultusunda yurt içi ve yurt dışından gelen ebelik mesleğinin değerli üyeleri ve alanlarında uzman konuşmacılar ile ebelik bölümü öğrencilerini buluşturarak, mesleki deneyim ve bilgileri paylaşmayı ve ebelik alanına katkı sunmayı amaçlıyoruz.

Ebelik mesleğinin güçlendirilmesi yolunda karşılıklı etkileşim ve iletişimi artırmak, iş birliği içinde olmak, birlikte hareket etmek, bilgi ve tecrübeleri paylaşmak amacıyla düzenlediğimiz kongremizde, çeşitli kurslar, konferanslar, oturumlar, sözel ve poster bildiri sunumlarına yer verilecektir.

Kongremizin bilimsel yönden zengin içeriği ile tüm katılımcıların beklentilerini karşılamasını ve güncel gereksinimlerine cevap verecek nitelikte olmasını hedefliyor, başarılı bir kongre olmasını diliyoruz.

Bir tarafta Çanakkale savaşında destanların yazıldığı Gelibolu, diğer tarafta tarihte birçok medeniyetlere ev sahipliği yapmış, Batı edebiyatı kurucusu Homeros’a destan yazdırmış dünyaya açılan değeri Troya…, kültürel değerleri ve doğal güzellikleri ile ülkemizin güzel şehirlerinden biri olan Çanakkale’de birlikte olabilmek dileği ile hepinize sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Doç. Dr. Ayten DİNÇ
Kongre Başkanı