Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


7. Ulusal Osteoporoz Kongresi-Osteo 2020

  • KONGRE TARİHİ
    08 Ekim - 11 Ekim 2020
  • KONGRE ŞEHRİ
    Çeşme, İzmir, Türkiye
  • KONGRE YERİ
    Sheraton Otel
  • KONGRE WEB SİTESİ
Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Osteoporoz Derneği tarafından, International Osteoporosis Foundation şemsiyesi altında, düzenlenen OSTEO 2020 “7. Ulusal Osteoporoz Kongresi” 8-11 Ekim 2020 tarihlerinde Sheraton Otel Çeşme, İzmir’de gerçekleşecektir.

1.Ulusal Osteoporoz Kongresi 7-11 Ekim 2002 tarihlerinde gerçekleşmiş olup, geçen yıllar içinde International Osteoporosis Foundation tarafından önerildiği şekilde; Türkiye Osteoporoz Derneği’nce düzenlenen ulusal kongrelerin içeriğinde osteoporoz yanında farklı kas iskelet sistemi sorunlarına da daha kapsamlı olarak yer verilmiştir.

Bu bağlamda kas iskelet sistemine global bir bakış ve günlük hekimlik uygulamalarını önceleyen bir yaklaşım ile hazırlanan OSTEO 2020 “7. Ulusal Osteoporoz Kongresi” programında; hastalıklardan korunma, güncel tanı ve tedavi yaklaşımları ulusal ve uluslararası platformlardan alanında deneyimli akademisyenlerce farklı yönleri ile, detaylı olarak irdelenecektir.

Hastalıklara çok yönlü bir yaklaşım ile ve interaktif olarak hazırlanan oturumlar yanında sözlü ve poster sunumları ile, meslektaşlarımızın araştırma sonuçlarının geniş bir kitleye iletilmesine ve üst düzey bir bilimsel tartışma ortamı oluşturulmasına olanak sağlanacaktır.

Kıdemli meslektaşlarımız için “bilgi güncelleme” salonlarında birikimlerin paylaşılması ve tartışılması öncelenirken, genç meslektaslarımız için “eğitim şart” salonlarında önemli temel bilgiler deneyimli eğiticiler tarafından sunulacaktır.

Kongre programının bilimsel ve sosyal açılardan siz değerli meslektaşlarımızın katılım ve katkıları ile zenginleşeceğine inanarak, sizleri ağırlamaktan mutluluk ve onur duyacağımızı ifade etmek istiyoruz.
Her anlamda verimli bir kongre gerçekleştirebilmek umudu ile,

Düzenleme Kurulu adına

Prof. Dr. Yeşim GÖKÇE KUTSAL
Başkan