Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


6. Uluslararası TURKCESS Eğitim ve Sosyal Bilimler Kongresi

  • KONGRE TARİHİ
    25 Haziran - 27 Haziran 2020
  • KONGRE ŞEHRİ
    Bartın, Türkiye
  • KONGRE YERİ
    Bartın Üniversitesi
  • KONGRE WEB SİTESİ
Değerli meslektaşımız;

VI. Uluslararası TURKCESS Eğitim ve Sosyal Bilimler Kongresi” başlıklı disiplinler arası kongre 25-27 Haziran 2020 tarihleri arasında Bartın Üniversitesinin ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir.

Kongrenin ana teması “Toplum 5.0(Akıllı Toplum)” olarak belirlenmiştir. Kongremizde Türkçe, İngilizce, Rusça ve Diğer Türk Dillerinde sunum yapılabilecektir.

VI. TURKCESS kongresi daha önceki yıllarda Sinop, Gaziantep, Üsküp, Bakü ve son olarak da İstanbul’da 2019 yılında gerçekleştirilmiştir.

V. TURKCESS etkinliklerine yirmiden fazla ülkeden yüzlerce akademisyen katılmıştır. TURKCESS 2020 eğitim alanındaki teori ve uygulamaların ilerletilmesine adanmıştır ve akademisyenler ile eğitimin farklı alanlarındaki profesyoneller arasındaki işbirlikçi mükemmelliği teşvik etmektedir.

TURKCESS 2020’un bir diğer hedefi ise; araştırmacıların, yüksek nitelikli akademik bir toplantıda, dünyanın farklı bölgelerinden akademisyen ve uygulayıcılar ile tanışarak, birebir irtibatla kendi iletişim ağlarını genişletme fırsatı bulacakları bir platform sağlamaktır.

Kongrede çalıştay ve paneller gerçekleştirilecektir. Etkinlik kapsamında sosyal faaliyetler ve 2018 yılında verilmeye başlanan “Türk Dünyası Hizmet Ödülü” ve farklı temalarda “Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun, Bilim İnsanı Ödülü” verilecektir.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. M. Engin DENİZ

Düzenleme Kurulu Başkanı