Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


5. Uluslararası Egzersiz ve Spor Psikolojisi Kongresi

  • KONGRE TARİHİ
    24 Nisan - 26 Nisan 2020
  • KONGRE ŞEHRİ
    İstanbul, Türkiye
  • KONGRE YERİ
    Marmara Üniversitesi
  • KONGRE WEB SİTESİ
Değerli Bilim İnsanı,

Merhaba,

Sizi Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi ve Egzersiz ve Spor Psikolojisi derneği adına alanımızla ilgili bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmak amacıyla V. Uluslararası Egzersiz ve Spor Psikolojisi Kongresi'nde Türkiye ve Dünyanın yeni cazibe merkezi İstanbul’da buluşmaya davet etmenin gururunu yaşıyoruz.

Kongremizin teması "Psikolojik Sağlamlık ve Toparlanma" olarak belirlenmştir.

8000 yıllık kültürel tarih geçmişi bulunan ve Doğu Roma İmparatorluğu ile Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik, genç Türkiye Cumhuriyeti’ne de kültür başkentliği yapan İstanbul’da Boğazın kıyısında, Avrupa ile Asya arasında kurulmuş bulunan Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprülerinin orta noktasında, adeta geçmişten geleceğe köprü özelliğindeki Anadoluhisarı semti, barındırdığı Göksu deresi, Küçüksu deresi tarihi hisarı, Nişantaşı ve Küçüksu Kasrı gibi doğal ve tarihi zenginlikleri ile de tanınır. Marmara Üniversitesi’nin Göksu kenarındaki seçkin Yerleşkesinde yapılacak olan kongre hem dünyanın her yerinden bilim insanlarının buluşarak bilgi ve deneyim paylaşacağı hem de planlanan sosyal ve kültürel etkinlikler ile İstanbul şehir kültürünü deneyimleme fırsatı bulabilecekleri bir organizasyon olacaktır.

En büyük dileğimiz Kongremizde bu alandaki, bilimsel üretimlerinizin en değerli ürünlerini görebilmek ve paylaşabilmektir. Bu nedenle Kongremize değerli katkılarınızı ve katılımlarınızı bekliyoruz.

Organizasyon Komitesi Adına,

Prof. Dr. Salih PINAR
Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı

Prof. Dr. Turgay BİÇER
Egzersiz ve Spor Psikolojisi Derneği Başkanı ve Kongre Başkanı