Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


5. Ulusal Ürolojik Cerrahi Kongresi

Değerli Meslektaşlarım,

Ürolojik Cerrahi Derneği olarak "Bilimsel ve etik standartlardan ödün vermeksizin eğitim ve bilimsel faaliyetler gerçekleştirmek" misyonumuz doğrultusunda 5. Ulusal Ürolojik Cerrahi Kongresi'ni 4 Kasım - 8 Kasım 2020 tarihleri arasında Granada Luxury Otel, Kemer- Antalya'da gerçekleştireceğiz.

Olumlu geri bildirimleriniz doğrultusunda, bilimsel yönden hepimizin ilgisini çekebilecek, güncel konuları, pratik uygulamadaki sorunları ve çözüm önerilerini kapsayan çok zengin bir içerik oluşturuluyor. Kongremiz suresince yetkinlikleri dünyaca kabul edilmiş yurt dışından gelecek çok sayıda konuğumuzun yanı sıra ülkemizden uzmanların deneyimlerini paylaşma imkânı bulacağız.

Kongre programımızda "Konferanslar", "Paneller", "Karşıt Görüş", "Çarpraz Ateş", "Video", "Serbest Bildiri " ve "Nasıl Yapalım" oturumları ile genito üriner sistem hastalıklarıyla ilgili bilgilerimizi güncelleyip tartışacağız. "İnteraktif Kurslar" ile bilgilerimizin yanı sıra becerilerimizi de geliştireceğiz. "Olgu Odaklı Oturumlar" la olgu temelli bir tartışma ortamı oluşturarak güncel bilgi ve klinik uygulamaları paylaşacağız.

Ayrıca mesleksel hukuk ve özlük hakları sorunları ve çözümleri konusunda tecrübelerin paylaşıldığı konferanslar kongre programında yer alacaktır.

Kongremiz, bilimsel program dışında kalan zamanlarda, meslektaşlarımızın birbiriyle tanışması, dostlukların paylaşılması ve anıların tazelenmesi amacıyla tüm katılımcılar Rixos Sungate otelinde ağırlanacaktır.

Sizleri 4 Kasım – 8 Kasım 2020 tarihlerini takviminizde 2020 yılının en önemli Ulusal Üroloji aktivitesi olarak işaretlemeye ve Ürolojik Cerrahi Derneği nin bilimsel atmosferinde birlikte olmanın, dayanışmanın, bilgi paylaşımının güzel bir geleneğini devam ettirmeye davet ediyoruz.

Saygılarımla,

5. Ulusal Ürolojik Cerrahi Kongresi Başkanı
N. Aydın Mungan