Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


4. Uluslararası Sınırsız Eğitim ve Araştırma Sempozyumu-USEAS 2020

  • KONGRE TARİHİ
    16 Nisan - 18 Nisan 2020
  • KONGRE ŞEHRİ
    Alanya, Antalya, Türkiye
  • KONGRE YERİ
    Sunstar Resort Otel
  • KONGRE WEB SİTESİ
Değerli Akademisyen, Araştırmacı ve Eğitimciler,

Sınırsız Eğitim ve Araştırma Derneği olarak düzenlediğimiz 4. Uluslararası Sınırsız Eğitim ve Araştırma Sempozyumu (USEAS 2020) 16-17-18 Nisan 2020 tarihlerinde Antalya Alanya Sunstar Resort Otelinde yapılacaktır. Sempozyuma 5 farklı ülkeden 7 davetli konuşmacı katılacaktır. Sempozyumun ana teması “Girişimcilik ve Yenilikçilik” olarak belirlenmiştir.

Sempozyumun amacı eğitim alanındaki yenilik, araştırma ve uygulamaları paylaşmak, yeni düşünceler oluşturmak ve bilimsel üretime katkı sağlamaktır. Ayrıca akademisyen, eğitimci, öğretmen ve öğrenciler arasında bilimsel ve sosyal etkileşimi üst düzeye çıkarmak, işbirliği ve eşgüdüm çalışmalarına ortam hazırlamaktır. Bu anlayışla Sempozyumda sözlü bildirilerin yanında konferans, panel, sergi gibi çeşitli etkinliklere yer verilecektir. Sempozyum ile ilgili ayrıntılı bilgilere www.sead.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Sempozyumda sunulan çalışmalar hakem değerlendirmesi sonucu USEAS 2020 Bildiri Özetleri Kitabı, Tam Metin Bildiriler E-Kitabı, Girişimcilik ve Yenilikçilik E-Kitabı adlarıyla yayınlanacaktır. Ayrıca bilimsel yenilik, içerik, araştırma, yöntem, uygulama vb. yönlerden Bilim Kurulu tarafından seçilen bildirilere “bildiri ödülü” verilecektir. Sempozyumda sunulan bilgilerin giderek gelişmesi, yayılması, uygulanabilir fikirlere dönüşmesi, eğitim ve araştırma çalışmalarına rehberlik etmesi ve ülkemizde bilim kültürünün zenginleşmesine katkı sağlamasını beklemekteyiz.

Geleceğin bilim insanı, eğitimci ve araştırmacılarını yetiştirmeye katkı sağlayacak bu Sempozyuma panel, konferans, bildiri gibi sunumlarla destek veren bütün katılımcılara, Sınırsız Eğitim ve Araştırma Derneği olarak teşekkür ederiz.
Sizleri 4.Uluslararası Sınırsız Eğitim ve Araştırma Sempozyumu (USEAS 2020)’ de görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, başarılar dileriz.

Prof. Dr. Firdevs GÜNEŞ
Sınırsız Eğitim ve Araştırma Derneği Başkanı