Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


4. Uluslararası Akdeniz Isıl İşlem ve Yüzey Mühendisliği Konferansı-MCHTSE 2020

  • KONGRE TARİHİ
    03 Haziran - 05 Haziran 2020
  • KONGRE ŞEHRİ
    İstanbul, Türkiye
  • KONGRE YERİ
    -
  • KONGRE WEB SİTESİ
Son yıllarda teknolojik genel bilgilerde meydana gelen önemli gelişmelerin birçoğu, ekonomik küreselleşmeyle birlikte, ısıl işlem alanında yeni zorluklar getirdi.

Bu üç günlük Konferans’ta; mühendisler, bilim adamları, araştırmacılar ve üretim yöneticileri; en son ısıl işlem teknolojileri alanlarında yeni zorlukları, son gelişmeleri ve ortaya çıkan konuları gözden geçirip tartışabilecekleri bir forum sağlayacaktır.

Aynı zamanda, mevcut durum ve perspektifleri, ısıl işlem teori ve pratiğinde incelemek için bir fırsat sunmalıdır. Konferansta ısıl işlem ile ilgili çeşitli Ar-Ge çalışmaları ele alınacaktır.

Konferans ayrıca; alaşım geliştirme, mikroyapı / özellik ilişkileri ve mühendislik performansı, ısıl işlem’in çoğunlukla fiziksel metalurjik yönlerini de kapsayacaktır; ek olarak, Konferans’ta yeni mühendislik süreçleri, matematiksel modelleme, sanal işlem, akıllı sistemler, modern ekipman ve ısıl işlem yönetimi ele alınacaktır.

Özellikle gelişmiş ısıl işlem alanlarında; alaşım özellikleri, üretim süreçleri, modelleme ve simülasyon, ekipman ve yönetim ile ilgilenenler, bu Konferans’tan yüksek fayda sağlayacaklardır.

Katılan delegelere ek olarak, Konferans Program Komitesi, seçkin araştırmacıları, ısıl işlemin önemli alanlarındaki en son gelişmeleri paylaşmak için davet edecektir.