Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


3. Uluslararası Sağlık Bilimleri ve Yaşam Kongresi-IHSLC 2020

  • KONGRE TARİHİ
    09 Nisan - 11 Nisan 2020
  • KONGRE ŞEHRİ
    Burdur, Türkiye
  • KONGRE YERİ
    Lavanta Tepesi Otel
  • KONGRE WEB SİTESİ
Değerli Meslektaşlarımız;

Uluslararası Sağlık Bilimleri ve Yaşam Kongresi’nin üçüncüsünü 09-11 Nisan 2020 tarihleri arasında Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Lavanta Tepesi Otel’de gerçekleştirileceğini duyurmaktan ve sizleri bu bilimsel toplantıya davet etmekten onur duymaktayız.

Ülkemizde sağlık bilimleri ve yaşam temel alanlarında yapılan araştırmaların ortak bir zeminde sunulabildiği ve ilgili araştırmacıların, akademiye gönül veren lisans/lisansüstü öğrencilerimizle de buluşabildiği en büyük bilimsel organizasyonlardan biri haline gelen “Uluslararası Sağlık Bilimleri ve Yaşam Kongresi” yine çok kaliteli konu ve konuklarıyla sizlerle buluşmaya hazırlanmaktadır. Kongremizde; Tıp Bilimleri, Diş Hekimliği, Eczacılık, Veterinerlik, Hemşirelik, Ebelik, Beslenme ve Diyetetik, Çocuk Gelişimi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Acil Yardım ve Afet Yönetimi, Biyolojik ve Yaşam Bilimleri alanları başta olmak üzere sağlık ve yaşam bilimleri alanında çeşitli konferans, panel, kurslar düzenlenecek ve sözel/poster bildiriler kabul edilecektir. Akademisyen dostu Kongremiz çerçevesinde pek çok yenilik ve her ayrıntısında kaliteli yaklaşımlar sizleri beklemektedir.

Uluslararası Sağlık Bilimleri ve Yaşam Kongresi; her biri kendi alanında duayen pek çok bilim insanını, genç akademisyen ve akademisyen adaylarıyla buluşturarak; yol gösterici ve teşvik edici bir bilinçle hareket etmektedir. Disiplinler arası etkileşim ve araştırmaların önemini bilen kongreye gerek yurtiçi gerekse yurtdışından ilgi de her geçen yıl artmaktadır.

Mensubu olmaktan büyük mutluluk ve gurur duyduğumuz Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nde bu bilimsel etkinlikte yeniden sizlerle buluşmaktan Kongre Düzenleme Kurulumuzla birlikte yüksek sorumluluk hissetmekte ve büyük onur duymaktayız. Sağlık bilimleri ve yaşam alanlarında çalışan bilim insanlarını ve akademiye gönül vermiş tüm katılımcılarımızı kongremizde ve şehrimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağımızı belirtir, saygılar sunarım.

Dr. Öğr. Üyesi Mümin POLAT
IHSLC2020 Kongre Başkanı