Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


28. Ulusal Yönetim ve Organizasyon Kongresi

Yönetim ve Organizasyon Ailesinin Değerli Üyeleri,

1993 yılından itibaren düzenli olarak her yıl farklı üniversiteler tarafından Yönetim ve Organizasyon alanında gerçekleştirilen ve Türkiye’deki tüm üniversitelerden 400'ü aşkın akademisyenin katıldığı, Türkiye’deki tek ve en üst düzeyde kurumsallaşmış Ulusal Yönetim ve Organizasyon Kongresi’nin 28.si 4 – 6 Haziran 2020 tarihleri arasında Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi ev sahipliğinde Ankara’da gerçekleştirilecektir.

Ulusal Yönetim ve Organizasyon Kongresinin amacı, örgüt teorisi, insan kaynakları yönetimi, örgütsel davranış, stratejik yönetim ve işletmecilik tarihi alanlarında araştırma yapan akademisyen ve araştırmacıları bir araya getirmek, araştırmacılar arasında sinerji oluşturmak ve bilgi paylaşımı sağlanmasına katkıda bulunmaktır. Kongremiz, akademisyenler arasında mesleki bilgi ve birikimini paylaşma olanağı sunmanın yanı sıra akademisyenlere birbirlerini tanıma, farklı üniversitelerden akademisyenlerle ortak eserler üretme olanağı yaratmayı da amaclamaktadır.

Her yıl farklı bir üniversitemizin ev sahipliğini üstlendiği, kurumsallaşmış yapısı ile ulusal kongreler arasında saygın bir yere sahip olan ve özel sektör ve kamu kurumlarının ulusal ve uluslararası düzeyde karşılaştıkları sorunların anlaşılmasına ve çözülmesine yönelik üretilen bilgilerin paylaşıldığı bir platform niteliğine sahip kongremiz, çok sayıda akademisyenin ufkunu genişletmiş, yeni akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunmuş ve birçok gencimize de akademisyen olma isteği, akademisyenlik ruhu ve disiplini kazandırmıştır.

3 Haziran 2020’de ‘Kongre Çalıştayı’ ile başlayacak ve 4 – 6 Haziran 2020 tarihleri arasında panel ve bildirilerinizle devam edecek olan kongremizin, amacına uygun bir şekilde başarıyla gerçekleşmesi bizlerin olduğu kadar sizlerin de çabalarıyla mümkün olacaktır. Bu bağlamda sizleri bildirilerinizle ve dinleyici olarak aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygı ve sevgilerimizle,

Prof. Dr. Mehmet BARCA

28. Ulusal Yönetim ve Organizasyon Kongresi Dönem Başkanı