Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


25. Uludağ Kış Sempozyumu

Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri, Bursa Uludağ Üniversitesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı olarak 13-15 Mart 2020 tarihleri arasında Holliday Inn Otel-Bursa’da düzenleyeceğimiz 25. Uludağ Kış Sempozyumu’muza davet etmekten büyük mutluluk ve onur duyuyoruz.

Anabilim Dalımızın düzenlediği sempozyumların 25.si olması nedeniyle bizim için ayrı bir önem taşıyan toplantımızın ana temasını “Zaman Tüneli” olarak belirledik. Sempozyumumuzun temel amacı anestezi ve yoğun bakım alanındaki uygulamalarımız ile ilgili, özellikle son dönemdeki teknolojik yenilikleri, mesleki gelişmeleri ve deneyimlerimizi paylaşmak olacaktır.

Kongre bilimsel programında; ulusal platformda kendi alanında usta ve saygın pek çok bilim insanının katılımlarıyla bilgi dağarcığımızı zenginleştirmenin yanı sıra zengin bir sosyal programla moral bulup enerji depolayacağımız öngörüyoruz. Bilimsel programımızda genç meslektaşlarımızın sözlü sunularına da yer vereceğiz.

25. Uludağ Kış Sempozyumu’muzun bilimsel ve sosyal program hazırlıkları titizlikle devam etmekte olup ayrıntılı bilgi kongre sayfamızda ilerleyen zamanlarda yer alacaktır.

Bilimsel çalışmalarınız ve değerli katkılarınızla daha verimli olacağına inandığımız 25. Uludağ Kış Sempozyumu’muzda görüşmek üzere…

Sevgi ve saygılarımla.

Prof. Dr. Alp Gurbet
Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji Anabilim Dalı Başkanı