Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


24. TPD Yıllık Toplantısı ve Klinik Eğitim Sempozyumu

  • KONGRE TARİHİ
    02 Nisan - 05 Nisan 2020
  • KONGRE ŞEHRİ
    Belek, Antalya, Türkiye
  • KONGRE YERİ
    Limak Atlantis Otel
  • KONGRE WEB SİTESİ
Değerli Meslektaşlarımız,

24. TPD Yıllık Toplantısı ve Klinik Eğitim Sempozyumu (YT-KES)’i bu yıl 02-05 Nisan 2020 tarihlerinde Antalya Belek’te Limak Atlantis Otel’de düzenleyeceğiz. Meslek topluluğumuzun, özellikle genç meslektaşlarımızın bilgi birikimlerinin arttırılmasını, tanışma ve kaynaşmasını hedefleyen kongremizin bu yılki hedefi de, bu doğrultuda planlandı.

Her KES’te olduğu gibi bu yıl da çalışma birimlerimiz ve kurullarımız toplanarak yıllık çalışma planlarını yapacak, yeni katılımlarla daha da güçlenecek.

YT-KES içinde Mesleğe İlk Adım Programı (MİAP) da gerçekleşiyor. Böylece ilk iki yılındaki psikiyatri asistanları derneğimizle dolayısıyla psikiyatri topluluğu ile tanışıyor. Bunun yanı sıra uzman meslektaşlarımızın da ilgisini çekecek bir program oluşturmaya çalışıyoruz. Özellikle günlük klinik uygulamada yaşanan zorlukları ve baş etme stratejilerini tartışabilmeyi, en azından bazı alanlarda beceri geliştiren etkileşimli bilimsel faaliyetleri birlikte gerçekleştirmek istiyoruz.

Tüm üyelerimizi, meslektaşlarımızı ve ruh sağlığı çalışanlarını birlikte verimli bir eğitim ortamı yaratmak için kongremize davet ediyoruz.

TPD 24. YT-KES’de Antalya’da buluşmak dileğiyle...

Prof. Dr. Nurper ERBERK ÖZEN TPD
Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı

Prof. Dr. Ömer BÖKE
TPD Genel Başkanı