Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


24. Rhinocamp KBB ve Aile Hekimliği Toplantısı

  • KONGRE TARİHİ
    27 Mayıs - 31 Mayıs 2020
  • KONGRE ŞEHRİ
    Marmaris, Muğla, Türkiye
  • KONGRE YERİ
    Sentido Orka Lotus Beach Hotel
  • KONGRE WEB SİTESİ
Sevgili Meslektaşlarımız,

24. Rhinocamp KBB ve Aile Hekimliği Toplantısının, 27-31 Mayıs 2020 tarihleri arasında, Sentido Orka Lotus Beach Otel - Marmaris'de gerçekleşmesi planlanmıştır. Bu toplantımız International Academy of Otolaryngology Head & Neck Surgery XXXII Annual Assembly ile eş zamanlı olarak gerçekleşecektir.

24. Rhinocamp, "Sürekli Eğitim ve Bilimsel Araştırmalar Derneği" tarafından gerçekleştirilen ve hedefi "Sürekli Eğitim" olan, samimi ve üst düzeyde bilimsel bir toplantıdır. Bu yıl bilimsel programımızda yine alerji ve rinoloji yanında, bu alanların ayrılmaz parçaları olan otoloji, odyoloji, laringoloji, vertigo, beslenme, laringoloji ve ses konularına da yer vereceğiz. Böylece primer olarak burun ile ilgilenmediği için Rhinocamp'a katılamayan meslektaşlarımızın sitemlerine kulak vererek, onlara da kucak açmak istedik. KBB ve aile hekimleri yanında göğüs hastalıkları, dahiliye, pediatri ve alerji uzmanlarını da davet ediyoruz.

Lütfen konuşma başlıklarınızı, panel önerilerinizi veya serbest bildiri özetlerinizi [email protected], [email protected] adresine göndermenizi rica ediyoruz.

Arzu eden herkesi toplantımıza bekliyoruz...

Doç. Dr. Aslı Şahin Yılmaz - Op. Dr. Nihat Susaman
24. Rhinocamp Toplantıları Sekreterleri

Prof. Dr. Cemal Cingi - Prof. Dr. Halis Ünlü
Rhinocamp Toplantıları Başkanları