Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


22. Ulusal Cerrahi Kongresi ve 17. Cerrahi Hemşireliği Kongresi

  • KONGRE TARİHİ
    01 Nisan - 05 Nisan 2020
  • KONGRE ŞEHRİ
    Antalya, Türkiye
  • KONGRE YERİ
    Susesi Otel
  • KONGRE WEB SİTESİ
Sayın Meslektaşım,

Ulusal kongrelerimizin yirmi ikincisini 01- 05 Nisan 2020 tarihlerinde Antalya' da düzenleyeceğiz.

Türk Cerrahi Derneği ve Kongre Düzenleme Kurulu adına sizleri, ülkemizin bu önemli bilimsel ve sosyal şölenine davet etmekten onur ve mutluluk duyuyoruz.

Türk Cerrahi Derneği 'nin yıllardır süregelen, bilimsel kalitesi yüksek ve sosyal yönden doyurucu kongre geleneği ile yola çıkarak, 2020 yılında Antalya' da buluşuyoruz. Bilimsel, toplantılarda hedeflenen yüksek akademik çıtanın, bu kongremizde de en az geçmiş kongrelerde olduğu kadar yüksek olmasını hedefledik. Sizlerden gelecek her tür görüş ve öneriyi de dikkate alarak, başarılı bir kongre süreci geçirmeyi planlıyoruz.

Kongremizde, deneyimli meslektaşlarımızın yol göstericiliğinin yanında, genç meslektaşlarımızın heyecanlarından da yararlanmak istiyoruz. Asistan ve genç uzman arkadaşlarımızın kendilerini bu camiaya tanıtmalarının en iyi yolunun bu platform olduğu düşücesi ile bilimsel çalışmalarını, bildirilerini beklediğimizi hatırlatıyoruz. Cerrahi dünyasının özellikle son yıllarda hızlanan bir ivme ile kendini yenileme, geliştirme ve teknolojinin kazanımlarını uygulama sürecine girdiğini hep birlikte görüyoruz. Bu bağlamda, görsel sunumlarla zenginleştirilmiş bilimsel çalışmalara kongremizde de öncelik verme düşüncesindeyiz.

Bilgi ve tecrübenin paylaşılmasında çok faydalı olduğuna inandığımız kurslarımıza bu Kongremizde de yeterli süre ve ortam hazırlama çabası içindeyiz. Cerrahinin bir bilim olduğu kadar sanat da olduğu gerçeğinin farkında olarak, usta – çırak etkileşiminin en iyi örneği olan bu kurslara katılımlarınızı beklyoruz.

Hepinizin yoğun çalışma programlarınız olduğunun bilincinde olarak, şimdiden takvimlerinizde 01-05 Nisan 2020 tarihlerine not düşmenizi dileyerek Türk Cerrahi Derneği ve Kongre Düzenleme Kurulu adına sizleri saygıyla selamlıyoruz,

Antalya' da görüşmek dileği ile...

Prof. Dr. İlknur Kepenekçi Bayram
22. Ulusal Cerrahi Kongre Sekreteri

Prof. Dr. Mahmut Koç
22. Ulusal Cerrahi Kongre Başkanı

Prof. Dr. Seher Demirer
Türk Cerrahi Derneği Başkanı