Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


2. Kronik ve Metabolik Hastalıklar Risk Yönetimi Kongresi

  • KONGRE TARİHİ
    11 Ekim - 14 Ekim 2020
  • KONGRE ŞEHRİ
    Belek, Antalya, Türkiye
  • KONGRE YERİ
    Titanic Deluxe Hotel
  • KONGRE WEB SİTESİ
Değerli Meslektaşlarımız,

Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de sağlık harcamalarının büyük bir kısmını tedavi ve üçüncül prevansiyon giderleri oluşturmaktadır. Sağlık bilimlerinde trend artık koruyucu sağlık hizmetlerinin ön planda olması, doğal olarak da hastalıklar ortaya çıkmadan önce olası risklerin tespiti ve ortadan kaldırılarak “risk yönetimi ile primer prevansiyon” yönünde ilerlemektedir.

Bu amaç doğrultusunda belirlenen hedeflere ulaşmada bir nebze katkıda bulunabilmek umuduyla hazırladığımız “II. Kronik ve Metabolik Hastalıklar Risk Yönetimi Kongresi”ni bu yıl Ekim ayında Antalya’da gerçekleştiriyoruz. Klinik ve pratik deneyimlerini aktaracakları bu bilimsel ortamın, günlük pratiğimize önemli katkıları olacağı inancındayız.

Kongremizde hekimlerin klinik pratikte karşılaştıkları sorunlara güncel yanıtlar bulabilmelerini, temel konularda pratiklerini güncellemelerini ve birbirleri ile deneyimlerini paylaşarak hastalarına daha etkin hizmet sunabilmelerini amaçladık. Bu amaçla kongremizi, katılımcıların farklı ilgi alanları ve gereksinimlerini karşılayabilmek amacıyla güçlü bir bilimsel program şeklinde hazırlıyoruz.

Katılımlarınızla zenginleşecek olan kongremizde hem bilimsel, hem de sosyal bir kaynaşmanın yaşanacağı kanaatindeyiz.Sizi doğası, kültürel ve tarihi dokusuyla kucaklayacak olan Antalya’da, “II. Kronik ve Metabolik Hastalıklar Risk Yönetimi Kongresi”nde buluşmak dileğiyle,

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Abdi BOZKURT
Kongre Başkanı