Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


2. Klinik Tanı Tedavi Ulusal Kongresi-KLİNİK-KON 2020

  • KONGRE TARİHİ
    31 Mayıs - 03 Haziran 2020
  • KONGRE ŞEHRİ
    Belek, Antalya, Türkiye
  • KONGRE YERİ
    Susesi Luxury Resort Hotel
  • KONGRE WEB SİTESİ
Değerli meslektaşlarım,

2. Klinik Tanı / Tedavi Ulusal Kongresi ( KLİNİK-KON 2020 ) 31 Mayıs - 03 Haziran 2020 tarihleri arasında Susesi Luxury Otel & Kongre Merkezi Belek, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Bu yıl 2. sini düzenleyeceğimiz Kongremizde, "dayanışma, gönüllülük, yardımlaşma, özveri ve daha güzel bir dünya" düşüncesi ile yola çıkan deneyimli bilim insanları ile beraber, İç hastalığı kliniklerinde sık karşılaştığımız dahili, akut ve kronik hastalıklara, güncel klinik yaklaşımlar, klinik deneyimler ve zengin olgu örnekleri içeren konularla sunumlarımız zenginlenecektir.

Kongre konuları bilimsel kurulu tarafından titizlikle ve güncel ihtiyaçları karşılayacak şekilde oluşturulmuş olup, kongre programında ayrı disiplinlerin güncel tedavi gelişmelerini multidisipliner bir yaklaşımla interaktif olarak ele alacağız.

Sahada görev yapan her meslektaşımın bilimsel programdaki her oturum başlığı ile ilgili deneyimlerini ve tanı-tedavi yaklaşımlarını interaktif olarak / olgu sunumları ile paylaşmalarının konu başlıklarını sağlamlaştıracağı ve toplantının daha verimli geçmesini sağlayacağı kanaatindeyiz.

Keyifli ve verimli vakit geçireceğinize inandığımız kongremizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımla,

Kongre Başkanı
Prof. Dr. Mustafa ARAZ

Kongre Eş Başkanı
Prof. Dr. Vahap OKAN