Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


2. Hastalık Yönetiminde Akılcı Tedaviler Ulusal Kongresi-HAYAT Kongresi 2020

  • KONGRE TARİHİ
    27 Mayıs - 30 Mayıs 2020
  • KONGRE ŞEHRİ
    Lara, Antalya, Türkiye
  • KONGRE YERİ
    Concorde Deluxe Resort Hotel
  • KONGRE WEB SİTESİ
Değerli meslektaşlarımız;

Hatay’ın HAYAT’ı 2 yaşında . Hayat kongremizin 2.sini 27-30 mayıs 2020 tarihlerinde Antalya’nın en güzel kumsalında yer alan Akdeniz’in köpüklü sularının bir sürme misali önünüzde uzandığı Concorde Deluxe Resort Hotel Lara’da gerçekleştireceğiz.

Dernek olarak Aile hekimliğine, meslektaşlarımıza ve mesleki gelişimimize katkı sağlamak şiarıyla büyük bir heyecanla çıktığımız bu yolda ilk kongremizi yaptık. Kongremizde meslektaşlarımızla bir arada olmanın verdiği keyifle hem aile hekimliği sistemini tartıştık hem mesleki olarak bize katkı sunacak derslerde beraber olduk. Özellikle hekimlere yönelen ve sağlıkta giderek artan şiddeti önleme konusunda neler yapabileceğimizi hep beraber konuştuk. Daha önce tanıdığımız meslektaşlarımızla dostlukları pekiştirirken yeni ve güzel dostlar edindik. Kongre sonrası meslektaşlarımızın olumlu geri dönüşleri ve katkılarıyla daha büyük bir heyecan ve azimle 2. Kongremize hazırlanmaya başladık. Kongre düzenleme kurulu olarak önümüzdeki sene 27-30 mayıs tarihlerinde yapılacak kongremizde hem doyurucu bir bilimsel program hem de geri dönüşlerinizle zenginleşmiş bir kongre düzenlemeyi amaçlıyoruz. Sahada yaşadığımız sıkıntılara da değinip çözüm yollarını beraber arayacağımız en önemli gücümüz olan birliğimizi pekiştireceğimiz, dersten kalan zamanlarda keyifli vakit geçirebileceğimiz bir kongre için var gücümüzle çalışıyoruz.

Derslerin yanı sıra stant alanımızda da sizi sürprizlerimiz bekliyor olacak . Kongremiz boyunca bilimsel programımızda alanında uzman hocalarımız konularını gelişen bilimin ışığında pratik hayatta en yüksek yararlanmamızı ön planda tutarak paylaşacaklar. Kongremizin 2. Yaşında siz meslektaşlarmızla buluşmayı büyük bir heyecanla beklerken hepinizi kongremizde görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla.

Hahed kongre düzenleme kurulu

Kongre Bilimsel Sekreteri
Uzm. Dr. Servet ALKAN

Kongre Başkanı
Dr. Nihat FAHLIOĞULLARI

Kongre Genel Sekreteri
Dr. Metin AKSAKAL

Kongre Koordinatörü
Dr. Abdülhamit SAKUÇOĞLU