Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


18. Ulusal Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi-TJOD 2020

  • KONGRE TARİHİ
    18 Nisan - 22 Nisan 2020
  • KONGRE ŞEHRİ
    Antalya, Türkiye
  • KONGRE YERİ
    Kaya Palazzo Golf Resort
  • KONGRE WEB SİTESİ
Sevgili Meslektaşlarım,

Sizinle beraber geçmişden bugüne gelene kadar ülkemizin Kadın Doğum alanında en büyük ve kendi alanında bilimsel ve sosyal program anlamında en zengin 18. Ulusal Jinekoloji ve Obstetrik kongresini bu sene 18-22 Nisan 2020 tarihinde sizlerin katılımı ile Türkiye’nin en gözde turizm şehri Antalya’da Kaya Palazzo Golf Resort'da sizlerin katılımı ile gerçekleştireceğiz.

Geçen sene düzenlediğimiz 17. Ulusal kongremizin siz değerli katılımcılarımızın, 2000 kişiyi aşan katılımı ile çok başarılı bir kongre düzenledik.Bu sene yine sizlerin çok yüksek ilgisini beklediğimiz kongremizin obstetrik ve jinekoloji alanında görev alan tüm meslektaşlarımızla birlikte uzmanlık alanımızla ilgili son gelişmeleri paylaşmak ve tartışmak adına kaçılmayacak bir fırsat olacaktır. Ayrıca, kongremizde tüm dünyadan ve ülkemizden bilgi ve birikimlerini paylaşmak üzere bir araya gelen seçkin konuşmacıların yer aldığı üst düzey bir bilimsel program yapacağız.

Sevgili Meslektaşlarım, Kongremiz sizlerin değerli katılımlarıyla anlam kazanmakta ve amacına ulaşmaktadır. Kongremize göndereceğiniz bilimsel çalışmalarınız, bilimsel tartışmalarda katkılarınız ve sosyal ortamlardaki varlığınızla Kongremize renk katacaksınız.

Antalya’da yaz başlangıcında sevgi arkadaşlık ve dostluk ortamında sizle birlik olmaktan büyük bir mutluluk duyacağız.

Prof. Dr. Ateş Karateke
Kongre ve TJOD Başkanı