Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


18. Ulusal Hipertansiyon ve Kardiyovasküler Hastalıklar Kongresi

  • KONGRE TARİHİ
    10 Nisan - 12 Nisan 2020
  • KONGRE ŞEHRİ
    Bodrum, Muğla, Türkiye
  • KONGRE YERİ
    La Blanche Island Otel
  • KONGRE WEB SİTESİ
Değerli Meslektaşlarım,

Hipertansiyonla Mücadele Derneği Yönetim Kurulu olarak, 18. Hipertansiyon ve Kardiyovasküler Hastalıklar Kongresi'nin 10-12 Nisan 2020 tarihleri arasında La Blanche Island Bodrum'da düzenleneceğini duyurmaktan ve sizleri kongremize davet etmekten büyük mutluluk ve onur duymaktayız.

Hipertansiyon, diyabet, hiperkolesterolemi, aritmiler, atriyal fibrilasyon ve antikoagülasyon, koroner arter hastalığı, kalp yetmezliği ve kapak hastalıklarını içeren kardiyovasküler hastalıkların tümünün değerlendirileceği bilimsel programda, her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz, gelecek nesillerin şimdiden uyarılması ve ulusal basında ilgi çekerek KV hastalıkların farkındalığını arttırmaya yönelik Medi-çocuk oturumuna bu yıl da devam edeceğiz.

Bu yıl da konularla ilgili teorik sunumları kısa tutup tartışma kısımlarına çok daha fazla ağırlık vererek toplantıların verimini arttırmayı amaçladık. Katılımcılarımızın uygulamalarında karşılaştıkları zor, ilginç olguları paylaşarak bilimsel gelişimimizde katkıda bulunmaya devaö ediyoruz.

Bodrum'un samimi atmosferinde her yıl olduğu gibi bir aile edasıyla buluşmak ve bilimsel zenginlik yanında doğanın ve sosyal hayatın güzelliklerinin tadına birlikte varabilmenin heyacınını duyuyoruz.

En iyi dileklerimizle...

Prof. Dr. İstemihan TENGİZ
Hipertansiyonla Mücadele Derneği Başkanı