Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


17. Ulusal ve 3. Uluslararası Veteriner Cerrahi Kongresi

  • KONGRE TARİHİ
    10 Eylül - 13 Eylül 2020
  • KONGRE ŞEHRİ
    Samsun, Türkiye
  • KONGRE YERİ
    Anemon Otel
  • KONGRE WEB SİTESİ
Değerli Meslektaşlarımız,

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Veteriner Fakültesi Cerrahi Anabilim Dalı olarak “XVII. Ulusal ve III. Uluslararası Veteriner Cerrahi Kongresi” düzenleyecek olmanın haklı gururu ve heyecanını yaşıyoruz. Bilindiği üzere Türkiye’nin ilk ve köklü veteriner kongresi olan Veteriner Cerrahi Kongresi bu defa 10-13 Eylül 2020’de SAMSUN’da düzenlenecektir.

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki; kongre düzenlemekten dolayı yaşadığımız tatlı heyecan, siz katılımcıları, ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ün milli mücadele meşalesi yaktığı il olan SAMSUN’da ağırlayacak olmaktan dolayı daha da artmaktadır. İki yılda bir düzenlenen Veteriner Cerrahi Kongresi, akademik ve bilimsel içeriğinin yanında, serbest klinisyenlerin ilgi duydukları pratiğe yönelik konularıyla her geçen gün daha fazla ilgi görmektedir. Ayrıca uluslararası kimliği nedeniyle, farklı alanlarda uzman yabancı konuşmacıların da bulunacağı kongremizin, mesleğimizin tüm paydaşlarına yararlı olacağı görüşündeyiz.

Kongremizde pet, çiftlik hayvanları ve at cerrahisi ağırlıklı sözlü ve poster sunumların yapılacağı bilimsel programın dışında, tüm katılımcıların güzel vakit geçireceği Samsun ve çevre illeri içeren sosyal etkinliklere de yer verilecektir.

Akademik, bilimsel ve sosyal anlamda mükemmel zaman geçirebilmeniz için kongre düzenleme kurulu olarak tüm çabamızla çalıştığımızı söylemek isteriz. Çabamızın karşılığı kongremizin yüksek bir katılım almasıyla taçlandırılmış olacaktır. Bu nedenle tüm meslektaşlarımızı 10-13 Eylül 2020 tarihinde SAMSUN’da düzenlenecek olan XVII. Ulusal III. Uluslararası Veteriner Cerrahi Kongresi’ne davet ediyoruz.

Kongre Düzenleme Kurulu adına,
Kongre Başkanı
Prof. Dr. Ahmet ÖZAK