Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


16. Türk Rinoloji Kongresi 8. Ulusal Otoloji Nörootoloji Kongresi 4. Ulusal Baş Boyun Cerrahisi Kongresi ve 1. Çocuk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi

  • KONGRE TARİHİ
    02 Nisan - 05 Nisan 2020
  • KONGRE ŞEHRİ
    Antalya, Türkiye
  • KONGRE YERİ
    Gloria Kongre Merkezi
  • KONGRE WEB SİTESİ
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri 2-5 Nisan 2020 tarihleri arasında Antalya Belek Gloria Kongre Merkezinde düzenleyeceğimiz 16.Türk Rinoloji Kongresi, 8.Ulusal Otoloji Nörootoloji Kongresi, 4.Ulusal Baş Boyun Cerrahisi Kongresi ve 1. Çocuk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresine davet etmekten büyük bir memnuniyet ve onur duymaktayız.

Kongre boyunca, ulusal ve uluslararası alanda söz sahibi olan değerli konuşmacıların katkıları ile güncel tanı ve tedavi yaklaşımlarının ele alınmasının yanı sıra, yeni bilimsel ve teknolojik gelişmelerin paylaşılmasına fırsat verecek bir bilimsel program hazırlamayı amaçladık. Programımızda sözlü, poster veya e-poster şeklinde yapılacak sunumlar ile ülkemizde yapılan bilimsel aktiviteler paylaşılacaktır.

Kulak Burun Boğaz uzmanlık alanının geleceği olan araştırma görevlilerimize olan desteğimiz bu yıl da devam edecektir.

Bir önceki kongremizde bir ilki gerçekleştirdiğimiz RinoTV canlı yayınları bu kongremiz boyunca da daha etkin ve dinamik bir içerikle devam edecektir.

Kongrelerimizin bilimsel bir etkinlik olmasının yanı sıra büyük bir aile buluşması olduğunu düşünmekteyiz. Sosyal programımızın buluşma ve hasret gidermek için fırsatlar yaratmasını hedeflemekteyiz.

Sizleri Türk Rinoloji ve Otoloji Nörootoloji Dernekleri Yönetim kurulları adına kongremize katılarak bizlere destek vermeye davet ediyoruz.

Kongre Başkanları

Prof. Dr. Mustafa Gerek
16. Türk Rinoloji Kongresi Başkanı

Prof. Dr. Necdet Fazıl Ardıç
8. Ulusal Otoloji Nörootoloji Kongresi Başkanı

Prof. Dr. Ahmet Ömer İkiz
4. Ulusal Baş Boyun Cerrahisi Kongresi Başkanı

Prof. Dr. Taner Kemal Erdağ
1. Çocuk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi