Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


1. Üroonkoloji Bahar Sempozyumu

  • KONGRE TARİHİ
    10 Nisan - 12 Nisan 2020
  • KONGRE ŞEHRİ
    Gaziantep, Türkiye
  • KONGRE YERİ
    -
  • KONGRE WEB SİTESİ
Değerli Meslektaşlarımız;

Üroonkoloji alanında özellikle Prostat Kanseri üzerine yeni gelişmeleri tartışacacağımız 1. Üroonkoloji Bahar Sempozyumu’nun 10 - 12 Nisan 2020 tarihinde, Gaziantep'de düzenleneceğini duyurmaktan mutluluk duymaktayız.

Bu yıl 1. sini düzenleyeceğimiz sempozyumda deneyimli bilim insanları ile beraber, Üroloji, Onkoloji, Radyasyon Onkolojisi ve Nükleer Tıp alanında güncel tanı ve tedavi yaklaşımlarını zengin olgu örnekleri ile multidisipliner ve interdisipliner sunumlarla konuşmayı istiyoruz. Sempozyum konuları bilimsel kurul tarafından titizlikle ve güncel ihtiyaçları karşılayacak şekilde oluşturulmuş olup, kongre programında ayrı disiplinlerin bakış açısıyla güncel tedavi gelişmelerini interaktif olarak ele almayı amaçladık.

Sahada görev yapan her meslektaşımızın bilimsel programdaki her oturum başlığı ile ilgili deneyimlerini ve yaklaşımlarını kendi olguları ile paylaşmalarının konu başlıklarını sağlamlaştıracağı ve toplantının daha verimli geçmesini sağlayacağı kanaatindeyiz.

Keyifli ve verimli vakit geçireceğinize inandığımız sempozyumumuzda sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

Dr. Sakıp Erturhan
Sempozyum Başkanı

Dr. Umut Elboğa
Sempozyum Başkanı