Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


1. Uluslararası Uygulamalı Buzağı Kongresi

Değerli Meslektaşlarım ve sektör paydaşlarım

“Buzağılar hakkında her şey” temasıyla düzenlenecek ilk uluslararası buzağı kongresi 12-15 Mart 2020 tarihleri arasında Afyonkarahisar'da, NG Afyon Otel'de gerçekleştirilecektir.

İneklerin doğum öncesi ve sonrası sürecini kapsayan kongreye, güncel araştırmaları farklı yönleriyle, geniş bir yelpazede ele alan konuşmacılar katılacaktır. Dünya çapında buzağı yetiştiriciliğinin amacı, buzağıların hayatta kalmasının ve uzun ömürlülüğünün sağlanmasıdır. Hayatı tehdit edici hastalıkların ve buzağı ölümlerinin önlenmesi ilgili tüm paydaşların bütçesini olumlu yönde etkileyebilir.

Bu kongre başarısının, buzağı yetiştiriciliğinin ve sağlık yönetiminin ülkesel ve küresel gelişimine etkisi olacağına inanıyoruz. Bu nedenle, sizleri ICC-2020'ye katılmaya davet ediyoruz.

Sığır ve Buzağı derneği olarak, ”Uluslararası Buzağı Kongresi-2020'ye (ICC-2020) gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Gelin termalin, zaferin, mermerin ve hayvancılığın merkezi Afyonkarahisar'da ICC-2020'mizin tadını çıkarın ve 5000 yıllık kültürü tecrübe edin !!!

Saygılarımla,

Prof. Dr. Hacı Ahmet ÇELİK
Sığır ve Buzağı Derneği Başkanı