Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


1. Uluslararası 2. Ulusal KonAHED Aile Hekimliği Kongresi

  • KONGRE TARİHİ
    04 Haziran - 07 Haziran 2020
  • KONGRE ŞEHRİ
    Konya, Türkiye
  • KONGRE YERİ
    Dedeman Otel
  • KONGRE WEB SİTESİ
Değerli Meslektaşlarım ve Kıymetli Aile Sağlığı Çalışanları;

KonAHED olarak 20.09.2017 tarihinde 38 arkadaşımızın özverili çalışmaları ile kuruluşumuzu tamamlarken amacımız, sahadaki hekimlerimizin yanında olup sorunlarını paylaşarak her konuda onlara destek olmaktı. Şu ana kadar bu görevimizi hakkı ile yerine getirdiğimizi düşünüyoruz. Şimdi de değişen ve gelişen tıp disiplininde güncel yaklaşımları konuşup paylaşabileceğimiz, bilimsel bir kongre düzenleyerek sizlere hizmet etmek istiyoruz. Birinci basamakta sıkça karşılaştırğımız konuları, birinci basamak şartlarına uygun anlatımla, akademisyen saygıdeğer konuşmacılarımızın katkıları ile sizlere sunmak istiyoruz.

Sunum, panel ve düzenlenen kurslar ile sahadaki ihtiyaca göre planlanmış içerik ve branşlarında söz sahibi akademisyenlerin sunumları ile de bilimsel yönden doyurucu kongremizden çok fayda göreceğinize inanıyoruz. Yoğun bilimsel program yanında güncel sorunlarımızın da konuşulup tartışılacağı bu kongremize katılımınız bizi onurlandıracaktır.

04 - 07 Haziran 2020 tarihinde Konya Dedeman Otel’de yapılacak 1. Uluslararası 2. Ulusal KonAHED Aile Hekimliği Kongresinde buluşmak dileğiyle.

Dr. M. Sadrettin ÖZERDEM
KonAHED Başkanı
Kongre Başkanı