Covid-19 nedeli ile birçok kongre iptal edilmiştir. !

Kongre web sitesi bölümünde yer alan web sitesinden kongre ile ilgili detaylı bilgi alabirsiniz.

sayfamızda yer alan veriler bilgi amaçlıdır, micegoo.com un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


1. Hastalıkta ve Sağlıkta Dermatoloji Kongresi

Değerli Meslektaşlarımız,

SBÜ Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Kozmetoloji ve Dermatoloji Akademisi Derneğinin birlikte gerçekleştireceği “1. Hastalıkta ve Sağlıkta Dermatoloji Kongresi” 11-14 Haziran 2020 tarihleri arasında Kapadokya’da düzenlenecektir.

Yeni ve yenilikçi bir soluk olarak planladığımız kongremizin bilimsel ve sosyal programını yapılandırırken siz değerli meslektaşlarımızın, asistanından en kıdemli öğretim üyesine kadar, fikirleri ve önerileri en büyük ilham kaynağımız olacaktır. İlmek ilmek örmeye başladığımız kongremizin bilimsel ve sosyal programına atılacak her farklı ilmek kongremizin renklerini oluşturacaktır.

Kongrelerimizde ilk defa uygulamayı düşündüğümüz ‘Ucu Açık Oturum’, oturum günü salon girişine konacak kutulara meslektaşlarımızın dermatoloji ile ilgili akıllarına takılan her türlü soruyu yazıp atabileceği anonim soruların, oturumda görevli uzmanlarca tartışılacağı bir oturum olacaktır.

Ayrıca ‘ilginç ve istekli sunumlar oturumu’ nda da, dermatoloji ile ilişkili ilginç bir sunumu olduğunu söyleyen meslektaşlarımızın, bize gönderecekleri sunumları arasından seçilecek sunumlara yer verilebilecektir.

Planladığımız tartışmalı-çekişmeli oturumlar da kongremize ayrı bir heyecan katarken, kozmetik uygulamalarla ilgili kurslar ve sunumlar ise bu konudaki pratik bilgi açıklarını kapatmak için bir vesile olacaktır.

Bugüne kadar yapılmış değerli kongrelerin yüksek bilimsel düzeyine farklı yollardan ulaşmak en büyük dileğimizdir. Sosyal etkinliklerle tatlandırılarak keyifli hale getirilmiş kongremizin katılımınızla var olacağının bilincinde olarak, sizleri hak ettiğiniz şekilde ağırlamak için çok çalışıyoruz.

11-14 Haziran 2020 tarihleri arasında Kapadokya’ya bekleniyorsunuz.

Siz yoksanız bir eksiğiz…

Saygı ve sevgilerimizle…

Düzenleme Kurulu adına,

Prof. Dr. Bilal Doğan
Kongre Başkanı